Teacher

Lucie Bosáková

About Lucie

Yoga came to my life very softly and stayed like an anchor firmly. It is an essential part of me everywhere I go, I look, I mean, I breathe , I do…I am.

I am grateful for deep enrichment and inspiration which I keep getting when I teach yoga lessons for kids. Time spent with them is always full of fun and happiness, full of creativity and true-heartedness. Further, close to my heart, are lessons for adults held on the wave of slow hatha yoga where we find our inner space and our own wave of breathe.

Namaste, Lucie

Jóga si ke mně velmi zlehounka připlula a o to silněji v mém přístavu zakotvila natrvalo. Vnímám ji jako nedílnou součást sebe sama a doprovází mě kamkoli se otočím jako krásný stín. Velmi spolu souzníme a lebedíme si na vlně nekonečné spirály. Jóga je všude kolem nás, jsme to my. Přiblížení jógy dětem vedlo skrze mé dva syny, které jóga okouzlila stejně jako mě a radost z jejího sdílení je pro mě velkou odměnou a posláním. Věnuji se dětské józe, józe kreativ a jemné hatha józe s velkým zastavením uvnitř sebe samé.

Laskavé děkuji při jógovém putování patří nejen životu a rodině ale i všem mým báječným učitelkám: Haničce Luhanové, Jarušce Sedláčkové, Olince Tajovské, Soničce Kyralové, Sylvě Nikoličové, Petře Špindlerové, Lucince Konigove a Týnce Žabžové.

S Láskou

Namasté, Lucie

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern